English English  
 
 
 
 
Adres:
Efes Antik Kent Yanı Pamucak Sahili
Selçuk/İZMİR
Tel  :
+90 232 8931084

Faks:
+90 232 8931085


IZMIR 


Tanıtım Filmi İçin Tıklayın

Tanıtım Filmi


   


  BurccluB' a Hoşgeldiniz...

Burc Thermal
.
Burc Thermal

Yeşille mavinin eşsiz bir uyumuna tanıklık edeceğiniz, özlediğiniz tatili doyasıya yaşayacağınız düş ile gerçeğin birbirine girdiği bir mekâna, BurccluB'a hoş geldiniz...

Yaşam tarzınızdan ödün vermeden, alışkanlıklarınızı ve konforunuzu tatilde de sürdürmek istiyorsanız sizi doğru bir yere, BurccluB'a bekliyoruz. BurccluB, pek çok farklı kültüre ev sahipliği yapan Selçuk ve Kuşadası arasında Pamucak Sahili'nde güneşin sıcaklığına ve Ege'nin berrak sularına davet ediyor sizleri.
Hem güneşin sıcaklığını hem de denizin ve doğanın serinliğini bulabileceğiniz bir yer olan BurccluB'da en özel anılarınızı yaşayacak, unutamayacağınız bir tatil geçireceksiniz.

Butik otelimiz Efes Antik Kenti yanında Pamucak sahilinde olup Kuşadası'na 10 km. mesafededir. Otelimize 200 metre mesafede, doğal, ince deniz kumlu temiz bir sahil bulunmaktadır. Butik otelimizin bulunduğu Pamucak sahili Türkiye'nin en uzun sahillerinden birisi olup, ince deniz kumlarından oluşan doğal, temiz bir kumsala sahiptir. Butik otelimizin bulunduğu bölge Kuşadası, Selçuk, Kalamaki Milli Parkı, Davutlar, Şirince, Bozdağ gibi turizm merkezleriyle komşudur.

Kampanya

 
resim galerisi
 
sahil görüntüleri
Sitemizde belirtilen tüm konu ve içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tesisimiz iklim şartlarına ve kampanya dönemlerine göre önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.
©2006 Burc Club - Selçuk, İZMİR Tüm hakkı saklıdır.
Created by
Netport